Gözlerimi açtı ‘: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor …

Home / Uncategorized / Gözlerimi açtı ‘: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor …

Gözlerimi açtı ‘: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor …

Gözlerimi açtı ‘: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor …

31 yaşındaki çocuk, yakında dağın tepesine çıkan birden fazla yol olup olmadığını keşfedecek.

Frampton en çok ne kadar kötüye gidebileceğini biliyor – arayüzde büyüdü, gece ayaklanmalarına tanık oldu ve arkadaşlarının paramiliter gruplara katıldığını gördü.

Ama şimdi odak noktası sadece Warrington ve IBF kuşağı.

Moore, dövüşçünün hem zihinsel hem de fiziksel olarak hazır olmasını sağlamakla görevlendirildi. Ancak ilk zilden önceki saatlerde bile Frampton başka bir yerden yardım arayacaktır.

‘Batıl inançların zihinsel olarak zayıf insanlar için olduğunu hep söylemişimdir, onlara asla sahip olmadım. Ama aslında bir tane var ‘diyor.

“Oteli terk ederken, kavgadan önce nerede kalırsam kalalım, her zaman tüm ışıkların ve televizyonun kapalı olduğundan emin oluyorum.”

Bazı şeyler değişmeyecek. Ancak mumu her iki ucunda da yakan Frampton, yakında dağın tepesine giden birden fazla yol olup olmadığını keşfedecek.

 

Carl, Manchester Sağlık Enstitüsü’nde eğitim görüyor 22 Aralık’taki mücadelesi öncesinde HCA Healthcare UK tarafından işletilen Performans (MIHP). Daha fazla bilgi için https://www.mihp.co.uk adresini ziyaret edin.

  • ‘Hiç bela aramadım … ama bela her zaman beni buldu’: … Dilian Whyte bir Anthony Joshua için şansını riske atıyor … Floyd Mayweather kickboksçu Tenshin Nasukawa ile dövüşecek … ‘Birden fazla antrenör almaya başladığınızda gergin …

 

Amerikan ulusu için Medine’deki erime olarak tanındı. Şimdi, altı yıl sonra ilk kez Ryder Kupası’nda oynamaya hazırlanırken, Tiger Woods kişisel olarak kendisi için 2012 baskısının sefaletinin bir puanlık kayıptan çok daha derin olduğunu açıkladı.

‘Sırtım beni rahatsız etmeye başladığım yer orası’ dedi. Cumartesi günkü öğleden sonra dalgası, kaptan Davis Love’a gerçekten oynayamayacağımı söylediğimde bir seansta oturduğum tek zamandı. Pazar günü bekarlar için sırtımı organize etmem gerekiyordu. ‘ 

Francesco Molinari’ye karşı son kalan oyuncu, Avrupa dört puanlık bir açıktan inanılmaz geri dönüşünü tamamlarken Woods sahada mahsur kaldı. Bu yenilgi zor olsa da, onu takip eden ve dört zorlu sırt ameliyatı geçirmesine neden olan dört yıllık kabusun yanı sıra Woods için soldu.

Tiger Woods, 2012’de Medinah’daki erimenin sırtındaki sıkıntıların başladığı yer olduğunu açıkladı

  • Dünya 1 Numaralı Justin Rose, geçen Ryder Kupası’nı kaybetmenin acısını kullanıyor … Henrik Stenson, Ryder Cup rakibi Phil Mickelson’da dalga geçiyor … ‘Çılgın bilim adamı’ Bryson DeChambeau’nun son numarası … PGA Turu, daha yüksek para ödülü ve bir radikal …

Bu yıl PGA Tour’da 18 turnuvayı 30 yaşına bastıktan sonra sadece ikinci kez tamamlayacak olan 42 yaşındaki Woods, “Şu anda bile, sırtımı düşünmeyi bıraktığımda hala tam bir günüm yok,” dedi. 

“Bir daha asla bu kadar esnek olamayacağım ve bunu her sabah uyandığımda hatırlatıyorum.” 

https://gamblingprofessors.com/tr/

Woods’un mucizevi geri dönüşü, önümüzdeki iki hafta içinde en büyük hedeflerinden ikisini tamamlarken, Perşembe günü sezon sonu Tur Şampiyonası’ndan başlayarak ilk turda Tommy Fleetwood’la birlikte maça çıkacak.

Bir dizi etkinlikte oynayacak kadar sağlıklı olacağımı bildiğimde, bu etkinliği oynayan ilk 30 arasına geri dönmenin ve elbette Ryder Kupası takımına geri dönmenin büyük bir başarı olacağını düşündüm. ‘dedi Tiger. 

Yenilgi zordu ancak takip eden dört yıllık kabusa kıyasla soldu

Woods, onu bugüne kadar hala rahatsız eden bir dizi zorlu ameliyattan geçmek zorunda kaldı.

Şimdi ikisini de yaptım, muhteşem bir sezon olduğunu söylemelisiniz. En iyilerimden biri değil, çünkü bırakın geçmiş sezonlarda kazandığım sekiz veya dokuz kez bir etkinliği kazanmadım, ama kesinlikle en dikkat çekici olanlardan biri. ‘ 

Gelecek hafta Ryder Kupası’nda yarışacak 24 oyuncudan 17’si, Tur Şampiyonası’nı kazanmak için 1,88 milyon dolarlık ödülün yanı sıra 10 milyon dolarlık FedEx Kupası bonus çekinin de olduğu East Lake’te.

Yeni dünya No 1 Justin Rose, FedEx yarışında American Bryson DeChambeau’nun ardından ikinci sırada yer alıyor ve beş oyuncudan biri – diğerleri Dustin Johnson, Justin Thomas ve Tony Finau – etkinliği kazanırlarsa devasa bonus alacaklar.

FedEx listesinin ilerleyen kısımlarında Woods, Fleetwood ve Rory McIlroy gibi oyuncuların turnuvayı kazanması ve Pazar günü 11.88 milyon dolarlık maaş günü ile Paris’e gitmek için başkalarının yardımına güvenmesi gerekiyor. 

42 yaşındaki oyuncu, ‘olağanüstü’ sezonunun ardından Ryder Cup takımına geri döndüğü için çok mutlu

  • Dünya 1 Numaralı Justin Rose, geçen Ryder Kupası’nı kaybetmenin acısını kullanıyor … Henrik Stenson, Ryder Cup rakibi Phil Mickelson’da dalga geçiyor … ‘Çılgın bilim adamı’ Bryson DeChambeau’nun son numarası … PGA Turu, daha yüksek para ödülü ve bir radikal …

Mauricio Pochettino, Leeds yöneticisi Marcelo Bielsa’ya ‘her şeyi’ borçlu olduğunu ve onu ikinci bir baba olarak gördüğünü öne sürdü.

Bielsa, Arjantin tarafında Newell’s Old Boys için keşif yaparken, gece evine gelerek 13 yaşındaki ‘bir futbolcu gibi göründüğüne’ karar veren genç bir Pochettino’yu keşfetti.

Newell’s’te birlikte çalıştılar ve Bielsa, Arjantin milli takımının başındayken ve Espanyol’da onu yönetti.

Mauricio Pochettino, Leeds yöneticisi Marcelo Bielsa’ya ‘her şeyi’ borçlu olduğunu söyledi

Bielsa (sağda) Pochettino’ya (solda üçüncü) Newell’s Old Boys, Espanyol ve Arjantin ile koçluk yaptı.

  • Patrick Bamford, Leeds menajeri Marcelo’dan kucaklaşıyor … ‘Gözlerimi açtı’: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor … Leeds, Derby ve Aston Villa 15 Şampiyona kulübü arasında … West Brom 4-1 Leeds United: Ziyaretçiler Şampiyonluk topunu reddetti …

23 hisseleri

Gazzetta dello Sport’ta (SportWitness aracılığıyla) yapılan bir röportajın parçası olarak, Pochettino’ya 63 yaşındaki çocuk soruldu ve adından ne zaman bahsedildiğini düşünüyor.

Cevap verdi: ‘Bielsa ve Jorge Griffa beni Murphy adlı küçük bir kasabadan alıp Newell’s’e getirdiğinde 13 yaşındaydım. Bana ilk çıkışımı verdi. 

O benim ikinci babam gibidir. Espanyol ve milli takımda da birlikteydik. Ona her şeyi borçluyum.

Pochettino, Spurs’u Çarşamba gecesi Inter Milan’a karşı bir maça çıkarıyor ve Bielsa’nın menajer olmak istediğini öğrendiğinde kendisine önemli tavsiyeler verdiğini itiraf etti.

 Pochettino, Bielsa’nın asla menajer olarak birini kopyalamaması konusunda ısrar ettiğini açıkladı

O ekledi: ‘Hâlâ gençken bana yönetici olmak isteyip istemediğimi sordu ve ben de evet dedim. 

Sonra bana şöyle dedi, “” Mauricio, kariyerini yönetmen gerekiyor ve bir yönetici olmak istiyorsan, bunu istediğin gibi yapmalısın ve asla başkasını kopyalamamalı ya da başkalarının yaptığını yapmamalısın.

“” Duyguların ve nasıl hissettiğinle her zaman kendi yolunu bulmalısın “”. 

Bielsa yaptıklarıyla sizi kazanıyor. ve sizi nasıl tutkulu yapacağını bilir. Bana verdiği en iyi şey bu.

Bielsa, yazdan bu yana Şampiyonada üçüncü olan Leeds’ten sorumlu.

  • Patrick Bamford, Leeds menajeri Marcelo’dan kucaklaşıyor … ‘Gözlerimi açtı’: Tyler Roberts, Leeds’in etkisini selamlıyor … Leeds, Derby ve Aston Villa 15 Şampiyona kulübü arasında … West Brom 4-1 Leeds United: Ziyaretçiler Şampiyonluk topunu reddetti …

23 hisseleri

 

Güney Amerika futbol kuruluşu CONMEBOL, Cumartesi günü Copa Libertadores finalinden önce taraftarlarının Boca Juniors otobüsüne saldırmasının ardından River Plate aleyhine bir disiplin davası açtı.

CONMEBOL, Salı günü sosyal medyada duyuruyu yaptı. Parti, River’ın savunmasını Paraguay’ın Luque kentindeki konfederasyon karargahındaki duruşmaya sunmak için 24 saati olduğunu söyledi.

Günün ilerleyen saatlerinde konfederasyon yöneticileri de ikinci ayağın kaderini belirlemek için bir araya gelecek.

Boca Juniors koçu, stadyuma giderken sokaklarda dövüldükten sonra polis güçleri tarafından yönlendirildi.

TV kameraları, takım koçunun üzerinde gözle görülür şekilde kırılan pencerelerin bazı kısımları ile sonuçların görüntülerini aldı

Saldırıda birçok Boca Juniors oyuncusu hafif sakatlıklar aldı ve oyun ertelendi

Taraftarlar, Copa Libertadores finalinin ertelendiğini öğrendikten sonra çevik kuvvet polisi ile çatıştı

  • İtalya’nın Cenova kenti, Copa Libertadores finaline ev sahipliği yapmayı teklif etti … Polis, genç River’a fişekleri kaydeden kadını tutukladı … Boca Juniors otobüsü River Plate’in ‘mafyası’ Barra tarafından saldırıya uğradı … Copa Libertadores, River Plate hayranlarının ardından ertelendi …

Şiddetli Buenos Aires rakipleri arasındaki final Cumartesi’den Pazar’a ertelendi, ardından Pazar günü süresiz olarak ertelendi çünkü Boca oynamaya uygun durumda değildi. İlk maç 2-2 berabere kaldı.

COPA LIBERTADORES 

OKUYUN 

– Boca Juniors v River Plate rekabeti açıklandı  

– Boca Juniors efsaneleri Diego Maradona ve Juan Roman Riquelme finalden önce şiddet karşısında umutsuzluk yaşıyor

– Genç River Plate hayranı, stadyuma kaçırmak için fişeklere bantladı

– Koç River Plate taraftarları tarafından saldırıya uğradığı için Boca Juniors sürücüsü bayıldı … ve başkan yardımcısı direksiyona geçmek zorunda kaldı.

Takım otobüsü stadyuma yaklaşırken camlar kırıldı ve polis, biber gazı kullanarak kalabalığı kontrol altına almaya çalıştı.

Spreyin bir kısmı koçun içinde sürüklendi ve birçok oyuncuyu etkiledi. Sürücü daha sonra bayıldığını ve Boca başkan yardımcısının direksiyona geçmek zorunda olduğunu itiraf etti.

Ayrıca otobüse atılan çeşitli füzeler, taşlar ve şişeler nedeniyle koçun içindeki bazı kişiler de hafif yaralandı. Orta saha oyuncusu Pablo Perez, koç stadyuma ulaştıktan sonra hastaneye kaldırıldı ve daha sonra ağır bir şekilde sargılı bir gözle geri döndü. Gonzalo Lamardo da daha sonra benzer bir sakatlıkla resmedildi.

Polis, maç için onları stadyuma kaçırmak amacıyla genç bir River Plate taraftarına işaret fişekleri kaydederken filme alınan bir kadın da dahil olmak üzere bir dizi tutuklama yaptı. 

Buenos Aires belediye başkanı, otobüse yapılan saldırının ‘Arjantin futbolunun mafyası’ olarak bilinen Barra Brava adlı River Plate holiganları tarafından koordine edildiğini söyledi. 

Güvenlik güçleri Cumartesi günkü şiddet olaylarının ardından bir dizi River Plate destekçisini tutukladı

Stadyumda hiç başlamayan maçı merakla bekleyen onbinlerce kişi vardı

Boca, River’ın Monumental de Nunez Stadyumu yakınlarında birkaç oyuncuyu yaralayan saldırıda River’ın cezalandırılmasını istiyor.

Disiplin kurulu, River Plate’i diskalifiye edip etmeme, ikinci ayağı kapalı kapılar ardında oynamaya zorlama veya maçı tarafsız bir stadyuma transfer etme konusunda karar verecektir. 

Maç gerçekten başka bir yere taşınırsa, İtalyan şehri Cenova, şehirden gelen göçmenlerin Buenos Aires’teki iki kulübü kurmadaki rolünü vurguladıktan sonra finale ev sahipliği yapmayı teklif etmekte hızlı davrandı. 

İki takım arasındaki gerilim her zaman yüksektir ve ‘Superclasico’ dünya futbolundaki en yoğun rekabet olmasa da biri olarak bilinir. Arjantinli futbol taraftarlarının yüzde yetmişi, kökleri 105 yıl öncesine dayanan iki kulüpten birini destekliyor.

Rekabet coğrafya ve sosyal sınıfa dayalıdır. Tarihsel olarak, her iki kulüp de şehrin işçi sınıfı liman bölgelerine kadar izlenebilse de, Boca halkı ile River Plate burjuvazisi arasındaki bir savaş olarak görülüyor. 

  • İtalya’nın Cenova kenti, Copa Libertadores finaline ev sahipliği yapmayı teklif etti … Polis, genç River’a fişekleri kaydeden kadını tutukladı … Boca Juniors otobüsü River Plate’in ‘mafyası’ Barra tarafından saldırıya uğradı … Copa Libertadores, River Plate hayranlarının ardından ertelendi …

Geçen hafta Avam Kamarası’nda, şok edici bir spor gözetimini düzeltmek için ilk adımlar atıldı.

Avrupa’nın yakın zamandaki Ryder Kupası zaferinin ardından, Scunthorpe İşçi Partisi Milletvekili Nic Dakin, kasabanın en ünlü oğlu Tony Jacklin’in yarışmanın gelişiminde oynadığı tarihi rolü vurguladı ve onu bir şövalyelik almaya çağırdı.

Dakin’in kampanyasının hem Konuşmacı John Bercow hem de Temsilciler Meclisi Lideri Andrea Leadsom’dan coşkulu destek aldığını görmek güzeldi. Bu kesinlikle taraflar arası desteği hak eden bir nedendir.

Tony Jacklin, kaptan olarak geçirdiği dört görev sırasında Ryder Kupasının gelişiminde çok önemliydi.

  • Eddie Pepperell büyük galibiyet ve 2020 Ryder Kupası’nı hedefliyor … Bu çok iyi! Eddie Pepperell, İngiliz Masters’ı … Marc Leishman, CIMB Classic’te beş atışlık bir zafer kazandı … ‘Tarihi olan bu olaylar, olması gerekenler …

HAFTANIN SÖZÜ

Kanıtlayacak hiçbir şeyim yok ama hala kazanmayı veya avda olmayı seviyorum. Bunu yapabildiğim sürece, beni burada göreceksin. Yine de Bernhard Langer’ın oynayabileceği en iyi şekilde oynamak istiyorum. ‘

Amerika’da Şampiyonlar Turu’nda 50’li yaşların üzerindeki sezon finali Pazar günü Langer’ın yeterince iyi oynayabildiği en iyi performansla sona erdi.

Alman sporcu, 61 yaşında altı vuruşluk bir galibiyetle play-off’lara giden para listesinin zirvesine çıktı. 

Ağustos 2017’de 60 yaşına bastığından beri 50 yaşına bastığından beri 38 kez ve dört kez kazanan Langer gibi bir devreyi yalnızca Tiger Woods domine etti.

İlan

Jacklin, İngiliz spor yaşamına yaptığı büyük katkı nedeniyle yıllar önce şövalye ilan edilmeliydi.

Modern Ryder Cup’ın mimarıdır. Avrupa ekibinin Paris’teki takım odasındaki yoldaşlığından ekstra joker karakter seçimlerinin değerine kadar kullandığı pek çok cihaz, 1980’lerde kaptan olarak dört görevi sırasında Jacklin tarafından tanıtıldı.

Eski topraklarda neden bu kadar onurlandırılmadığına dair çok fazla anlam yok, düzeltmek için daha iyi bir zaman olamayacağı gerçeği üzerinde durmak çok daha iyi.

Önümüzdeki yıl, Arnold Palmer’ın 1960’ların başında güçlü Amerikan istilasına başlamasından bu yana bir İngiliz golfçü tarafından ilk kez Royal Lytham’da Jacklin’in Açık galibiyetinin 50. yıldönümünü göreceksiniz.

On iki ay sonra, Jack Nicklaus, Palmer ve Lee Trevino birinci sıradayken, ABD Açık’ı bir sokakla kazandı.

Dakin’in işaret ettiği gibi, bu özel ikiye katlanmayı başaran diğer tek İngiliz golfçüleri bulmak için antik tarih ve geçen yüzyılın ilk yarısında Kanal Adalıları Harry Vardon ve Ted Ray’in günlerinde gezinmek zorundasınız.

Önümüzdeki yıl, belki de en ünlü Ryder Kupası jestinden bu yana yarım yüzyıla damgasını vuracak, Nicklaus son tekler maçında Jacklin’e duyduğu büyük saygıyı göstererek Royal Birkdale’deki bienal yarışması sona erdi. ilk kez bir beraberlik.

Önümüzdeki Temmuz ayrıca Jacklin’in 75. doğum gününü kutlayacak. Bu günlerde olduğu gibi, Florida’daki kış üssünü bu adalarda geçirdiği bir yaz için terk edecek ve golfçüleri geçmişin o ünlü günleri hakkında zengin hikayeleriyle eğlendirecek.

O zamana kadar diğer İngiliz golf şövalyeleri Sir Henry Cotton ve Sir Nick Faldo’nun izinden gitmiş olacağını umalım ve sonunda Sir Tony olarak tanıtıldı.

 

Donald, Ryder Cup ruhuyla kaldırdı

Luke Donald, sırtından yaralandığı bir yılın ardından geçici geri dönüşüne başladı.

Luke Donald’ı, Ryder Kupası’nın kaptanlarından biri olarak ring kenarında oturduğu Paris’teki destansı olaylardan ilham alan bir başkası olarak sayın.

O zamandan beri, eski 1 Numaralı dünya, yıpranma ve yıpranma nedeniyle mahvolduğu bir yılın ardından geçici geri dönüşüne başladı.

Donald, sırtındaki gerginliği hafifletmek için bazı salınım ayarlamaları yaparken hızlanmaya çalışıyor, bu yüzden Alfred Dunhill Linklerindeki sonuçları şaşırtıcı değildi ve İngiliz Masters çok etkileyici değildi.

Recent Posts